Депутати Комишнянської селищної ради восьмого скликання
Багатомандатний виборчий округ №1
1.Мирополець Лідія Василівна
2.Четверов Олег Володимирович
3. Пестич Галина Миколаївна
Багатомандатний виборчий округ №2
1.Олексенко Олександр Борисович
2.Непокупний Микола Миколайович
3.Киценко Володимир Олексійович
Багатомандатний виборчий округ №3
1.Квач Людмила Володимирівна
2.Савченко Наталія Василівна
Багатомандатний виборчий округ№4
1.Пирковський Віталій Васильович
2.Ільїн Володимир Олександрович
Багатомандатний виборчий округ №5
1.Беспалько Іван Миколайович
2.Григоренко Юрій Олексійович
3.Жушма Ірина Віталіївна
Багатомандатний виборчий округ №6
1.Демидко Іван Сергійович
2.Пересадило Микола Володимирович
3.Крамаренко Людмила Іванівна
4.Віташ Валерій Миколайович
Багатомандатний виробничий округ №7
1.Зубченко Володимир Миколайович
2.Хохуля Володимир Михайлович
Багатомандатний виборчий округ №8
1.Тур Галина Василівна
2.Мірошніченко Наталія Іванівна
ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИМОГИ ТА ОБМЕЖЕННЯ, ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНАМИ УКРАЇНИ «ПРО СТАТУС ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД», «ПРО ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ» ТА «ПРО МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ»
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
про вимоги та обмеження, встановлені законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про запобігання корупції» та «Про місцеве самоврядування в Україні»
Відповідно до частини 2 статті 6 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради, обраний секретарем сільської, селищної, міської ради, головою, заступником голови районної, обласної, районної у місті ради, працює у відповідній раді на постійній основі і не може суміщати свою службову діяльність з іншою роботою, у тому числі на громадських засадах (за винятком викладацької, наукової та творчої у позаробочий час), займатися підприємницькою діяльністю, одержувати від цього прибуток, якщо інше не передбачено законом.
Відповідно до статті 7 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»:
1. Депутат місцевої ради, який перебуває на посаді керівника місцевого органу виконавчої влади чи на іншій посаді, на яку поширюються вимоги Конституції та законів України щодо обмеження сумісництва, не може поєднувати свою службову діяльність на цій посаді з посадою сільського, селищного, міського голови, секретаря сільської, селищної, міської ради, голови та заступника голови районної у місті, районної, обласної ради, а також з іншою роботою на постійній основі в радах, їх виконавчих органах та апараті.
2. Депутат місцевої ради не може використовувати свій депутатський мандат в цілях, не пов'язаних з депутатською діяльністю.
Відповідно до статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»:
1. Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу та член ради, здійснюючи депутатські повноваження, повинен дотримуватися таких правил депутатської етики:
1) керуватися загальнодержавними інтересами та інтересами територіальної громади чи виборців свого виборчого округу, від яких його обрано;
2) не використовувати депутатський мандат в особистих інтересах чи в корисливих цілях;
3) керуватися у своїй діяльності та поведінці загальновизнаними принципами порядності, честі і гідності;
4) не розголошувати відомостей, що становлять державну або іншу таємницю, яка охороняється законом, інших відомостей з питань, що розглядалися на закритих засіданнях ради чи її органів і не підлягають за їх рішенням розголошенню, та відомостей, які стосуються таємниці особистого життя депутата місцевої ради або виборця, що охороняється законом, чи стали йому відомі у зв'язку з його участю в депутатських перевірках;
5) не допускати образливих висловлювань, не використовувати у публічних виступах недостовірні або неперевірені відомості стосовно органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ і організацій, їх керівників та інших посадових чи службових осіб, депутатських груп, фракцій, окремих депутатів місцевих рад;
6) не приймати будь-яких гонорарів, подарунків, не отримувати винагород безпосередньо чи опосередковано за дії, пов'язані зі здійсненням ним депутатських повноважень.
2. Регламентом ради чи статутом відповідної територіальної громади можуть бути встановлені також інші правила депутатської етики та заходи впливу щодо тих депутатів місцевих рад, які порушують ці правила.
3. На депутатів місцевих рад поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».
Депутати місцевих рад зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», а також дотримуватися інших вимог фінансового контролю, передбачених зазначеним Законом.
Відповідно до статті 591 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» депутат сільської, селищної, міської ради публічно повідомляє про конфлікт інтересів, який виник під час участі у засіданні ради, іншого колегіального органу (комісії, комітету, колегії тощо), відповідному колегіальному органу та не бере участі у розгляді, підготовці та прийнятті рішень відповідним колегіальним органом. Якщо неучасть у прийнятті рішення призведе до втрати повноважності відповідної ради, іншого колегіального органу, особи, у яких наявний конфлікт інтересів, беруть участь у прийнятті радою, іншим колегіальним органом рішення, за умови публічного самостійного повідомлення про конфлікт інтересів під час засідання колегіального органу.