Комишнянська громада

Полтавська область, Миргородський район

Рішення 24 сесії 8 скликання від 11.04.2023 року

Про затвердження звіту про виконання бюджету Комишнянської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року

Додаток 1 до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 11 квітня 2023 року № 1

Додаток 2 до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 11 квітня 2023 року № 1

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до звіту про виконання бюджету Комишнянської селищної територіальної громади за І квартал 2023 року

Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А0732 на 2023 рік

Про затвердження Програми співпраці та взаємодії Миргородської районної військової адміністрації та Комишнянської селищної територіальної громади на 2023 рік

Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Комишнянської селищної територіальної громади Миргородського району Полтавської області на 2023 рік

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування в Комишнянській селищній територіальній громаді на 2023 рік

Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Комишнянської селищної ради на 2023 рік

Додаток 2 до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 11 квітня 2023 року № 6

Про затвердження розпоряджень селищного голови

Про затвердження Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб Комишнянської селищної територіальної громади на 2023 рік

Про внесення змін до Програми захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на території Комишнянської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки

Про затвердження Заходів з енергозбереження та енергоефективності Комишнянської селищної територіальної громади на 2023–2025 роки

Про замовлення проєктно – кошторисної документації

Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Комишнянській селищній територіальній громаді

Про внесення змін до рішення 21 сесії селищної ради 8 скликання від 20 грудня 2022 року № 1 «Про бюджет Комишнянської селищної територіальної громади на 2023 рік»

Додаток № 1 до рішення 24 сесії 8 скликання Комишнянської селищної ради № 14 від 11.04.2023 року

Додаток № 2 до рішення 24 сесії 8 скликання Комишнянської селищної ради № 14 від 11.04.2023 року

Додаток № 3 до рішення 24 сесії 8 скликання Комишнянської селищної ради № 14 від 11.04.2023 року

Додаток № 4 до рішення 24 сесії 8 скликання Комишнянської селищної ради № 14 від 11.04.2023 року

Додаток № 5 до рішення 24 сесії 8 скликання Комишнянської селищної ради № 14 від 11.04.2023 року

Додаток № 6 до рішення 24 сесії 8 скликання Комишнянської селищної ради № 14 від 11.04.2023 року

Про встановлення ставок єдиного податку

Додаток до рішення 24 сесії селищної ради 8 скликання від 11.04.2023 року № 15

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Про встановлення транспортного податку

Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку

Про прийняття земельних ділянок до земель запасу

Про надання згоди на поділ земельних ділянок

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок запасу

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ПП «Естейт Дівелоп»

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «лайфселл»

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, укладеного з ТОВ «УКРЛАТАГРО»

Про продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, укладеного з ТОВ «Савинці»

Про надання дозволу ТОВ «Савинці» на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про розірвання договору оренди водного об’єкту, укладеного з ФО Рудич В.Я.

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду громадянину України Максюті М.Г.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності громадянки України Лаврінець Н.О. Інформує Олена Ковтун, начальник відділу земельних ресурсів та екологічних питань

Про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) громадянину України Шут М.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) громадянці України Ільчик В.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) громадянці України Авраменко Г.А.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) громадянці України Оніщенко Л.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості) громадянці України Онацькій І.В.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва громадянці України Яценко Л.І.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва громадянину України Яценку О.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину України Бабич А.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину України Базилюку В.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянці України Височиній Т.В.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянці України Гичко Л.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину України Коломійцю С.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину України Нікітченку С.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянці України Олішевко К.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину України Тимченку В.І.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянці України Тулинській В.Г.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянці України Тулинській О.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину України Тулинському В.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину України Химороді Р.М.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби громадянину України Ясинському Л.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянам України Безпальченко Л.В. та Безпальченку О.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці України Кобець Г.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянину України Любивцю І.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці України Різник Т.М.

Про внесення змін до діючих тарифів на послуги водопостачання холодної води та водовідведення по Комишнянській селищній територіальній громаді

Про внесення змін до діючих тарифів з надання автотранспортних та транспортних послуг комунальним підприємством «Житлово–експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради

Про внесення змін до Програми надання матеріальної допомоги громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян по Комишнянській селищній територіальній громаді на 2023 рік.

Про внесення змін до рішення 9 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 06.08.2021 року № 100 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для сінокосіння і випасання худоби громадянину України Базилюку В.В.»

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в оренді ТОВ «Агротех-Гарантія»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь