Комишнянська громада

Полтавська область, Миргородський район

Рішення 34 позачергова сесія восьмого скликання від 22.03.2024 року

Про розгляд заяви командира військової частини ХХХХХ Збройних Сил України

Про розгляд заяви ТВО командира військової частини ХХХХХ Збройних Сил України

Про внесення змін до Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2024 рік

Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Комишнянської селищної ради на 2024 рік

Про внесення змін до рішення 31 сесії селищної ради 8 скликання від 19 грудня 2023 року № 1 «Про бюджет Комишнянської селищної територіальної громади на 2024 рік»

Про затвердження тарифів на послуги, що надаються комунальним підприємством «Житлово – експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради

Про передачу земельних ділянок в постійне користування Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Полтавській області

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в оренду ТОВ «Юкрейн Тауер Компані»

Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право сервітуту

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону (лот № 26)

Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону (лот № 27)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину України Тригубу В.І. в оренду для сінокосіння та випасання худоби

Про внесення змін до рішення № 33 Виконавчого комітету Зуєвецької сільської ради народних депутатів від 06 травня 1997 року «Про приватизацію земельних ділянок громадянами на території Зуєвецької сільської Ради та передачу у приватну власність для веденні особистого підсобного господарства громадянами земельних ділянок»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці України Курячій Т.М.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянину України Пестичу В.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці України Подоляці Г.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянину України Федорченку О.І.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки громадянці України Филонич Р.М.

Про скасування рішення 33 позачергової сесії селищної ради 8 скликання від 05.03.2024 року № 1 «Про скасування рішення 32 сесії селищної ради 8 скликання від 06.02.2024 року № 21 «Про розгляд листа ГПУ «Полтавагазвидобування» щодо укладання договору на користування земельною ділянкою»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь