Персональний склад виконавчого комітету Комишнянської селищної ради

1. Харченко Володимир Іванович, селищний голова.

2. Нерода Юрій Олексійович, перший заступник селищного голови.

3. Мирополець Лідія Василівна, секретар селищної ради.

4. Кобзій Сергій Іванович, начальник відділу освіти Комишнянської селищної ради.

5. Ошека Світлана Михайлівна, начальник фінансового відділу Комишнянської селищної ради.

6. Демидко Любов Іванівна, староста.

7. Москаленко Людмила Василівна, староста.

8.Кіпрач Олексій Іванович, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Комишнянської селищної ради.

9. Черкащенко Анатолій Іванович, староста.

10. Ротко Сергій Миколайович, начальник комунальної організації «Місцева пожежна охорона».

11. Прохватило Світлана Миколаївна, начальник відділу культури, молоді, спорту та архівної справи Комишнянської селищної ради.

12. Ковтун Олена Леонідівна, начальник відділу земельних ресурсів та екологічних питань виконавчого комітету Комишнянської селищної ради.

13. Шиян Валентина Миколаївна, спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Комишнянської селищної ради.

14. Гречка Галина Миколаївна, директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Комишнянської селищної ради.

15. Волошко Михайло Григорович, директор комунального підприємства «Житлово – експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради.