Намір зміни тарифу на водопостачання холодної води та водовідведення

Дата: 10.12.2021 17:10

Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради

вул.Миру,84, смт Комишня, Полтавської область, Миргородського району,

37613, тел.(05355)36-2-38 10.12.2021 року

Інформаційне повідомлення про намір зміни тарифу на водопостачання холодної води та водовідведення

На виконання Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за №130 від 05.06.2018 року «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради повідомляє про намір зміни тарифу на водопостачання холодної води та водовідведення. Остання зміна тарифу була затверджена рішенням 22 сесії 7 скликання Комишняської селищної ради від 19 грудня 2017 року. Основні складові тарифу на водопостачання і водовідведення є електроенергія і заробітна плата. Встановлення нових обґрунтованих тарифів обумовлене об’єктивними факторами, які не залежать від підприємства, а саме: підвищенням з 01.12.2021р. рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму, яке передбачено Законом України «Про державний бюджет України на 2021рік» від 15.12.2020р. № 1082-ІХ, які не включено в діючий тариф, а також постійним зростанням цін на матеріали, пальне та запасні частини. Тому прийняття рішення про встановлення тарифів необхідне для приведення тарифів до вимог чинного законодавства.

Основні складові тарифу на 2021 рік розраховувались з врахуванням наступних чинників: - витрати на електроенергію: до розрахунку включена фактична ціна на електроенергію, яка діяла в листопаді 2021 року – 3,822230 грн./кВт.год. (без ПДВ). У діючих тарифах вартість електроенергії – 1,90239 грн./ кВт.год. (без ПДВ) зростання на 201,9%; - витрати на оплату праці та відрахування на соціальні заходи: В діючому тарифі витрати на оплату праці розраховано з розміру мінімальної заробітної плати 3200,00 грн. та прожиткового мінімуму 1700,00 грн. В проекті тарифів на послуги з централізованого водопостачання плановий фонд оплати праці розрахований виходячи із законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати – 6500 грн. з грудня 2021 року та на 2022 рік, прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб – 2481 грн. (з грудня 2021 року), передбаченого Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік». Мінімальна заробітна плата зросла на 203,1 %, прожитковий мінімум на 145,9 %. Розрахунок тарифів на послуги водопостачання необхідний для того, щоб привести їх до економічно обґрунтованого рівня, що забезпечить беззбиткову діяльність КП «Житлово-експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради, відповідно до вимог Господарського кодексу України та статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. №2189-VIII.

Згідно з поданими розрахунками плановий тариф на водопостачання холодної води для населення становитиме 15,00 грн., водовідведення - 3,75 грн. Для бюджетних установ тариф на водопостачання становитиме 34,20 грн , водовідведення – 10,00 грн. Для небюджетних установ і організацій, а також для інших споживачів: 45,00 грн – водопостачання та 15,00 грн – водовідведення.

Строк приймання зауважень та пропозицій – 7 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті Комишнянської селищної ради https://komyshnyanska-gromada.gov.ua/.

Зауваження та пропозиції просимо надавати:

- у письмовій формі за адресою: вул.Миру, 84, смт Комишня, Миргородського району, Полтавської області;

- у електронній формі електронною поштою: kp_geq@ukr.net.

Директор                                     Михайло ВОЛОШКО

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)