Привітання селищного голови з Днем Святого Миколая

Дата: 19.12.2021 09:14

Фото без описуШановні жителі громади!

День святого Миколая, який відзначають 19 грудня — одне з найочікуваніших та найрадісніших свят не тільки для дітей, але й дорослих, які в цей день також починають вірити у всілякі дива. Це свято любові та душевної теплоти, щедрості та доброти.

Це світле і радісне свято першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення новорічних та різдвяних свят. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

У День Святого Миколая хочу побажати кожній родині добра і щастя. Нехай тепло і ласка не покидає ваші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість.Нехай цьогорічне свято запам’ятається усім приємними несподіванками, гарним настроєм, подарунками та неповторними враженнями.

З найкращими побажання

Селищний голова Володимир Харченко