Дотримуйтесь правил пожежної безпеки.

Дата: 22.12.2021 16:10

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час опалювального сезону

З року в рік напередодні опалювального сезону спостерігається різке зростання кількості загиблих громадян при пожежах у житловому секторі країни.

Для запобігання надзвичайних ситуацій, та пожеж під час опалювального сезону громадяни повинні знати основні вимоги правил користування різними обігрівальними приладами.

Забороняється:

- залишати без нагляду розтоплені печі та каміни, а також доручати нагляд за ними малолітнім дітям;

- розташовувати паливо, інші горючі речовини і матеріали на передтопковий лист;

- застосовувати для розпалювання печей і камінів бензин, гас, дизельне паливо та інші легкозаймисті рідини.

Під час експлуатації електрообігрівальних приладів слід пам’ятати, що:

- електрообігрівальні прилади повинні встановлюватись на негорючій основі;

- відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше 0.25 м;

- забороняється використовувати електрообігрівальні прилади для сушки одягу та інших матеріалів;

- не можна залишати без догляду при виході з приміщення увімкнені в електромережу електрообігрівальні прилади.

Шановні громадяни Комишнянської селищної територіальної громади!

Звертаємося до Вас з проханням дотримуватись вимог правил користування пічним опаленням. Зігрівайтеся безпечно! Адже від дотримання елементарних правил залежить безпека вашого життя! Нехай тепло у вашому домі буде безпечним!

З повагою Комишнянська селищна рада