Вітання голови Миргородської районної державної адміністрації

Дата: 24.12.2021 11:01

Шановні жителі Миргородського району!

Мені дуже приємно мати честь і нагоду привітати всіх християн західного обряду зі світлим святом Різдва Христового, яке відзначається 25 грудня!

Щороку яскрава Різдвяна зірка сповіщає про прихід свята, якого чекають цілий рік, як дорослі так і діти. Воно несе кожному з нас добрі новини, зміни на краще, здійснення мрій та бажань.

Найбільше бажання кожного українця, щоб якомога швидше в кожну українську домівку прийшов мир. Згадаймо сьогодні, що мир починається з нас, з нашого прийняття один одного, поваги, з нашого вміння любити.                                                              Давайте у це світле свято забудемо про чвари. Адже це - вечір згоди і єднання. З сердечною теплотою бажаю добра, злагоди і любові вашим родинам!

Нехай збудуться найзаповітніші мрії. Нехай світло першої Різдвяної зірки принесе щастя і благополуччя в кожну сім'ю.

Гарних вам і радісних різдвяних свят!

З повагою, Віктор Іваненко, голова Миргородської райдержадміністрації