Купуєте або продаєте товари в Інтернеті та боїтесь шахраїв? Скористайтеся порадами від поліції, щоб уникнути обману

Дата: 27.01.2022 10:37

Інтернет-сервіси полегшили життя не тільки добросовісним користувачам, але й аферистам, які спромоглися обернути прогрес на «інструмент» обману.

Серед найбільш поширених варіантів обману в глобальній мережі – створення фіктивних сторінок з товаром на сайтах відомих Інтернет-магазинів. А також поширення сфальшованих постів в чатах мобільних додатків-месенджерів.

Як убезпечити себе під час придбання або продажу товарів в Інтернеті - дотримуватися основних правил безпеки:

• купувати товар у перевірених продавців; • уникати передоплати;

• купувати та продавати через відділення служби доставки з накладеним платежем;

• не переказувати кошти на гаманці електронних платіжних систем;

• якщо вам пропонують перерахувати кошти на картрахунок – вимагайте від продавця (або покупця) копію паспорта, а від Інтернет-магазинів – реєстраційні документи.

Додаткова інформація на © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/profilaktichni-zaxodi/kupujete-abo-prodajete-tovari-v-Interneti-ta-bojites-shaxrajiv-skoristajtesya-poradami-vid-policziji-shhob-uniknuti-obmanu/?fbclid=IwAR0SjB7I6UZzJAhuQoJ-E0JVkuagPdrz8aYM8Zib0Zh9bOeBR5KoI6ZJHuc