Повідомлення про оголошення конкурсу від 15.02.2022 року

Дата: 15.02.2022 18:35

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу культури, молоді, спорту та архівної справи Комишнянської селищної ради

Комишнянська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного бухгалтера відділу культури, молоді, спорту та архівної справи Комишнянської селищної ради.

Кваліфікаційні вимоги:

– освіта вища відповідного професійного спрямування;

– стаж роботи за фахом не менше 3 років;

– знання чинного законодавства України, у тому числі з питань діяльності органів місцевого самоврядування;

– досконале володіння державною мовою;

– вільне володіння комп’ютером на рівні користувача.

Згідно з чинним порядком проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування, конкурсанти складають іспит у письмовій формі на знання: Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в України», «Про запобігання корупції», а також законодавства професійного спрямування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі конкурсній комісії, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та її проходження;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня з додатками; - копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”;

- документ, що засвідчує рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета, або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови).

Місце проведення конкурсу та адреса: Комишнянська селищна рада, 37613, Полтавська область, Миргородський район, смт Комишня, вул. Миру, буд. 84.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному веб - сайті Комишнянської селищної ради за адресою: смт Комишня, вул. Миру, 84 з 8.00 до 17.00 год. щоденно, крім суботи та неділі, телефон для довідок (05355) 36-1-43.