ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЗІ СВЯТОМ 8 БЕРЕЗНЯ!!!

Дата: 08.03.2022 11:51

Дорогі наші жінки! Найкращі в світі дружини, мами, мудрі бабусі, подруги, сестри, доньки! У жіноче свято хочеться побажати мирного неба над головою, перемоги над ворогами, весняного сонця, позитивних емоцій, справжнього і реального щастя вам і вашим близьким. Нехай усі негаразди обходять стороною, а кожен день стане нарешті приводом для радості. Нехай починаючи з цього дня ваші сльози проллються лише від щастя, звістки приходять лише добрі, новини будуть лише радісними, над головою вибухають лише святкові феєрверки, а від колишніх страшних днів залишиться лише грандіозна згуртованість і підтримка знайомих та зовсім незнайомих людей. У цей непростий для всієї нашої країни час дуже важливо не втрачати бойового духу, віру в краще, а також ділитися оптимізмом і підтримувати оточуючих, хоч би як не було важко це робити. МИРУ ВАМ І ВАШИМ РІДНИМ!!!

Селищний голова                    Володимир ХАРЧЕНКОФото без опису