Територіальний сервісний центр МВС № 5344 (м. Миргород)

Дата: 01.04.2022 14:57

Територіальний сервісний центр МВС № 5344 (м. Миргород) відновлює свою роботу.

На даний час доступні такі послуги: ? заміна посвідчення водія громадянам, які за законом мають право виїзду за межі України та тим, хто залучається до оборони ? реєстрація авто ввезеного з-за кордону ? складання іспиту на категорії С і СЕ, в першу чергу, для громадян, які мобілізовуються до Збройних сил України, залучаються до служби в Територіальній обороні та правоохоронних органах ? зареєструвати новий транспортний засіб придбаний в автосалоні ? отримати дублікат свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу. Попереднього запису до сервісних центрів МВС немає, для отримання послуги достатньо взяти талон у терміналі у приміщенні закладу. Актуальну інформацію про діяльність сервісних центрів МВС знаходьте на порталі http://www.hscmvs.com/ Сюди вноситься найактуальніша інформація під час воєнного стану щодо: ? відкритих сервісних центрів МВС ? графіка роботи ? послуг Також тут зібрана низка нагальних питань від громадян, які останнім часом отримували на своїх сторінках соціальних мереж. У розділі «Актуальні питання» - знайдете відповіді на кожне. Графік роботи: Понеділок – Субота 09:00 – 17:00 год; Вихідний – Неділя.