Зміни у відзначенні Великодня

Дата: 23.04.2022 13:11

Шановні жителі громади!!!

Вітаємо всіх із прийдешнім Великоднем!

Нехай свято Воскресіння Господнього укріпляє нас на шляху до перемоги.

Ще раз нагадуємо вам про те, як будемо відзначати Пасху.

Комендантську годину не скасовано. Але в цю ніч, із суботи на неділю, вона триватиме не з 22-ї години вечора, а з 23:00 до 5-ї ранку. На Великдень – і вночі, і вдень – ми НЕ йдемо на службу.

Молимося вдома і дивимося трансляцію в ефірі національного телемарафону. Освячувати паски можна поза комендантською годиною та за відсутності повітряних тривог. Без скупчення людей! Ситуацій, коли віряни вишикуються навколо церкви у кілька рядів, не має бути! Вдень 24 квітня магазини, аптеки, кафе тощо працюватимуть. Транспорт буде їздити. Виходити на вулицю, гуляти в парку – можна. А понеділок – робочий день. Великдень для росіян – це лише черговий привід зіпсувати свято, тому ми повинні убезпечити один одного. Ми свідомі! Ми піклуємося про себе, дбаємо про рідних і близьких.

Бог на боці України! Перемога буде за нами!Фото без опису