Відтепер висловити слова підтримки воїнам ЗСУ можна у радіоефірі!

Дата: 10.08.2022 11:16

Щоденно з 12:35 до 13:00 слухачі Українського Радіо Лтава можуть у прямому ефірі подякувати воїнам ЗСУ та висловити свої побажання.

Телефон студії: (0532)-56-20-72. Також можна писати на Вайбер 099-43-111-95.

Іншими джерелами, як і раніше, залишається пошта poltava.military@gmail.com та номер телефону +38 (091) 631 74 64 (підтримуються месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal). Сюди ви можете надіслати малюнки, відео, аудіо чи текстове повідомлення, де ви розповідаєте, що ви вірите в ЗСУ.

І звичайно ж ви можете опублікувати їх у соціальних мережах самостійно з хештегами #Вірю_в_ЗСУ та #Полтавщина_вірить_в_ЗСУ . Долучайтеся!