ГО «Ла Страда-Україна»

Дата: 14.11.2022 09:45

Повідомляємо, що в області здійснює діяльність ГО «Ла Страда-Україна» - одна з провідних неурядових організацій Україні у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на забезпечення гендерної рівності, миробудування, запобігання гендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

Також, ГО «Ла Страда-Україна» має 20-річний досвід організації роботи Національних «гарячих» ліній – Національна гаряча лінія із попередженням домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за номером 0 800 500 335 або 116 123 (з мобільного) та Національна гаряча лінія для дітей та молоді за номером 0 800 500 225 або 116 111 (з мобільного).

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації:

Національна гаряча лінія для дітей та молоді: