Дата: 16.01.2023 16:08

Комишнянська селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань стосовно встановлення станції швидкісного Інтернету ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) в адміністративних межах с. Попівка Миргородського району Полтавської області, на земельній ділянці орієнтовною площею 0,01 га, для забезпечення мешканців територіальної громади сучасними та якісними телекомунікаційними послугами.

Відповідно до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» 06.02.2023 року о 10.00 год. в адмінбудівлі Попівського старостинського округу Комишнянсьької селищної ради за адресою: с. Попівка, вул. Центральна, 75 відбудуться громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території по вулиці Козацька для розміщення базової станції стільникового зв’язку у с. Попівка Миргородського району Полтавської області»

Містобудівну документацію розроблено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2012 «Державні будівельні норми України. «Склад та зміст детального плану території», ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі рішення10 сесії Комишнянської селищної ради 8 скликання «Про надання дозволу ПрАТ ВФ «Україна» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди» № 47 від 21.09.2021 року.

Ініціатором проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: «Детальний план території по вулиці Козацька для розміщення базової станції стільникового зв’язку у с. Попівка Миргородського району Полтавської області» є Виконавчий комітет Комишнянської селищної ради.

Організатором проведення громадських слухань від імені органу місцевого самоврядування є начальник відділу земельних ресурсів та екологічних питань Комишнянської селищної ради.

Усі пропозиції, зауваження та рекомендації щодо питання, яке виноситься на громадське слухання приймаються в усній, письмовій та електронній формі до 05 лютого 2023 року 17:15 год. Адреса: 37613, Полтавська область, Миргородський район, смт Комишня, вул. Миру, 84. Конт. тел.: 0535536238 (Ковтун Олена Леонідівна – начальник відділу земельних ресурсів та екологічних питань Комишнянської селищної ради).