Оголошення про проведення конкурсу з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Комишнянської селищної територіальної громади

Дата: 24.02.2023 14:09

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року №1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами окремих груп населення та за певними категоріями захворювань», постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.08 №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», рішення 21 сесії селищної ради 8 скликання від 20 грудня 2022 року № 6 « Про затвердження Програми надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян по Комишнянській селищній територіальній громаді на 2023 рік».

Виконавчий комітет Комишнянської селищної ради оголошує Конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Комишнянської селищної територіальної громади ( далі – Конкурс).

Граничний обсяг видатків, передбачених у бюджеті для фінансування витрат від пільгового забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідлок Чорнобильської катастрофи, мешканців Комишнянської селищної територіальної громади на дату оголошення про проведення конкурсу становить 34 000 грн.

Вимоги до претендентів для участі у Конкурсі:

1. Наявність відповідної ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

2. Наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

3. Наявність мережі та функціонування аптечних установ на території міста Миргород та Миргородського району;

4. Встановлення вартості лікарських засобів відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби» та від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», з урахуванням граничних постачальницько-збутових надбавок, не вищих ніж 10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів, та граничних торговельних (роздрібних) надбавок не вище ніж 10 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків.

Умови подання конкурсних пропозицій:

1. заяву на участь у конкурсі за формою, затвердженою конкурсною комісією;

2. згоду на обробку персональних даних (для претендента для участі в конкурсі, який є фізичною особою - підприємцем);

3. копія ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

4. відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

5. відомості про мережу та функціонування аптечних установ на території міста Миргород та Миргородського району;

6. відомості щодо дотримання постанов Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби», від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення»;

7. копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи чи стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою;

8. копія Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

9. довідку про банківські реквізити.

Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою претендента для участі в конкурсі (за наявності) та підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта-господарювання.

Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.

Всі документи, які подаються претендентами для участі в конкурсі, викладаються українською мовою.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою: 37613, смт Комишня, вул. Миру, 84 Миргородський район Полтавська область.

Конкурс відбудеться 27 березня 2023 року в приміщені Комишнянської селищної ради о 10:00 год. за адресою: 37613, смт Комишня, вул. Миру, 84 Миргородський район Полтавська область.

Конкурсні пропозиції подаються претендентами для участі у конкурсі протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

rada.info/upload/users_files/26163478/460ed88ac3046487ce1429b4e297580b.docx