ПРОКАТ ТЕХНІЧНИХ ТА ІНШИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Дата: 06.03.2023 09:00

При Комунальній установі "Центр надання соціальних послуг" діє пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, який створено з метою надання громадянам послуг з прокату технічних та інших засобів реабілітації.

Для отримання засобу реабілітації необхідно звернутися до Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" за адресою: смт. Комишня, вул. Миру, 82.

Заявник повинен мати такі документи:

1. Паспорт та медичну довідку (оригінал та копія);

2. Довідку про склад сім'ї;

У разі необхідності надання засобу реабілітації для дитини подається свідоцтво про її народження.

Між наймачем та установою укладається договір на прокат засобу реабілітації. Термін дії договору визначається за бажанням наймача. За згодою сторін користування засобом реабілітації може бути подовжене на новий термін шляхом внесення доповнень до договору. Засоби реабілітації надаються на безоплатній основі.

Пунктом прокату надаються в прокат такі засоби реабілітації:

- візок інвалідний;

- милиці (різні);

- ходунки (різні);

- палиці (різні).

Наше завдання - це турбота про людей, готовність до вирішення гострих проблем у суспільстві.

Фото без опису    Фото без опису