Інформація про зміну тарифів на 2023 рік на послуги КП «Житлово-експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради

Дата: 03.04.2023 16:58

До уваги мешканців, споживачів послуг централізованого водопостачання та водовідведення!

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 №130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», КП «Житлово-експлуатаційне господарство» Комишнянської селищної ради інформує, що в зв’язку зі зміною оподаткування (з 24.03.2023 року підприємство стало платником ПДВ) є намір здійснити зміну тарифів на 2023 рік на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

для населення:

централізоване водопостачання– 18,00 грн/м3;

централізоване водовідведення – 4,50 грн/м3;

для бюджетних установ:

на водопостачання – 41,04 грн/м3;

водовідведення – 12 грн/м3;

для інших установ , підприємств і організацій:

на водопостачання – 54 грн/м3;

водовідведення – 18 грн/м3;

для юридичних осіб, які проводять розвідувальні роботи (дослідно-промислові розробки родовищ):

на водопостачання – 120 грн/м3.

Розрахунок тарифів здійснено відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення (постанова КМУ №869 від 01.06.2011 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги»).