Відбулася 24 сесія Комишнянської селищної ради 8 скликання

Дата: 12.04.2023 11:14

11 квітня 2023 року під головуванням селищного голови Володимира Харченка відбулася 24 сесія Комишнянської селищної ради 8 скликання.

У засіданні взяли участь депутати, перший заступник селищного голови, секретар ради, начальники відділів, керівники комунальних установ, старости.

У ході сесії розглянуто питання порядку денного та прийнято ряд важливих рішень. Зокрема, були прийняті рішення про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини А0732 на 2023 рік, Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Комишнянської селищної територіальної громади, Програми співпраці та взаємодії з Миргородською районною військовою адміністрацією. Також депутатами затверджено Заходи з енергозбереження та енергоефективності на 2023-2025 роки. Внесено зміни до Програми розвитку дорожнього господарства Комишнянської селищної ради на 2023 рік.

Сесія традиційно пройшла злагоджено та конструктивно.