Привітання з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 08:10

Служба у справах дітей Комишнянської селищної ради щиро вітає із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Діти – це квіти Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий скарб і безмежна радість, а дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, пора сподівань та мрій. Дитина приходить у цей світ, щоб бути щасливою маючи батьків. Добре, якщо вони є поруч і як дбайливі садівники ростять свою дитину у любові і радості, піклуються про неї. Але є ще багато дітей, які не знають батьківської любові, змушені з раннього дитинства працювати заради шматка хліба, терпіти насильство та жорстокість з боку дорослих, у тому числі і власних батьків. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов’язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Бажаємо благополуччя в кожну сім’ю. Щасливих щирих дитячих очей. Здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння.

Бережіть дітей, адже вони наше продовження!