Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Комишнянської селищної територіальної громади

Дата: 21.06.2023 08:38

Комишнянська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування вулиць населених пунктів Комишнянської селищної територіальної громади:

- в селі Черевки вулицю Вишнева на вулицю Юрія Губаньова (за поданням жителів с. Черевки);

- в селі Черкащани вулицю Затишну на вулицю Сергія Микитенка (заподанням жителів с. Черкащани).

Організатор громадського обговорення – Комишнянська селищна рада.

Зауваження та пропозиції подаються протягом двох місяців з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу виконавчого комітету: вул. Миру, 84, смт Комишня, Миргородський район, Полтавська область, 37613 та на електронну пошту селищної ради: komisnasr@ukr.net, або за телефоном: (05355) 3-61-43.

Громадське обговорення заплановано провести у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті Комишнянської селищної ради.

Узагальнені пропозиції (зауваження) та звіт про результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Комишнянської селищної ради.