Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку

Дата: 24.07.2023 15:07

В рамках Програми міжнародної технічної допомоги "EU4Busines: конкурентноспроможність та інтернаціоналізація МСП", що співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією "Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH"), 16 серпня 2023 року планується проведення форуму "Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку" в Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у м. Полтава, вул. Соборності, 45.

До участі у форумі запрошуються представники бізнесу територіальних громад Полтавщини, а також виробники крафтової та органічної продукції з метою представлення своєї продукції та розширення мережі продажів.

Щоб взяти участь у форумі представникам бізнесу Вашої громади необхідно заповнити Google-форму за посиланням: https://forms.gle/EJN35mcMxtpVSqEJ6

Реєстрація триватиме до 30.07.2023 включно.