Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо проєкту Стратегії розвитку Комишнянської селищної територіальної громади на 2023 – 2028 роки

Дата: 28.07.2023 08:45

Комишнянська селищна рада інформує про початок проведення громадських обговорень та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту Стратегії розвитку Комишнянської селищної територіальної громади на 2023 – 2028 роки.

Пропозиції та зауваження подаються на протязі 30 календарних днів з моменту оприлюднення цього повідомлення на поштову адресу виконавчого комітету: вул. Миру, 84, смт Комишня, Миргородський район Полтавська область, 37613 та на електронну пошту селищної ради: komisnasr@ukr.net, або за телефоном: (05355) 3-61-43.

З матеріалами проєкту, та додатковою інформацією можна ознайомитися в приміщенні адмінбудівлі Комишнянської селищної ради за адресою: вул. Миру, 84, смт Комишня,. Миргородський район, Полтавська область.