Проєкт МОЗ «Охорона психічного здоров’я у структурі меддопомоги».

Дата: 02.08.2023 09:43

На Полтавщині реалізують проєкт МОЗ «Охорона психічного здоров’я у структурі меддопомоги». Він охоплює всі верстви населення й наближає послугу психолога на первинній та вторинній ланках медицини.

Сімейні лікарі, терапевти, педіатри навчаються за програмою mhGAP і опановують базові навички ведення психічних та неврологічних розладів, щоб уміти виявляти у пацієнтів стреси чи депресивні стани на початкових етапах. І у разі необхідності перенаправляти до вузького фахівця.

Проєкт діє в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Олена Зеленська.

Все буде Україна 🇺🇦

Ти як?