Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час

Дата: 01.09.2023 08:31

Громадська організація „Міжнародна фундація розвитку” в рамках проекту „Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) інформує про продовження подання заявок на конкурс до 8 вересня 2023 року.

Гранти надаватимуться у гривневому еквіваленті 10000 євро на одне підприємство. Грантові кошти можуть бути використані бізнесом виключно для фінансування заходів з енергоефективності, визначених у грантовому договорі за результатом проведення енергоаудиту.