Не припиняється робота у двох селах на Херсонщині, які знаходяться під опікою нашої області. Це Правдине і Чкалове.

Дата: 01.09.2023 10:05

Як повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, 68 будівельників нині працюють у 76 домогосподарствах – ремонтують дахи, замінюють вікна й двері. Вже відновили 36 будинків в обох селах. «Головне завдання – якнайшвидше відновити пошкоджені домівки людей. Цей процес відбувається в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч», – сказав Дмитро Лунін. – Полтавщина допомагатиме відбудовувати ще чотири села на Херсонщині. Фахівці завершили обстеження об'єктів для подальшої роботи. «Пліч-о-пліч» – проєкт відновлення на рівні громада – громаді або регіон – регіону.