Звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення з розгляду питання перейменування вулиць населених пунктів Комишнянської селищної територіальної громади

Дата: 04.09.2023 17:01

Організатор громадського обговорення – Комишнянська селищна рада.

Громадське обговорення проводилось з питання перейменування вулиць населених пунктів Комишнянської селищної територіальної громади.

Згідно рішення виконавчого комітету селищної ради від 20.06.2023 № 82 «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць населених пунктів Комишнянської селищної територіальної громади» Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення 21.06.2023 оприлюднене на офіційному веб-сайті Комишнянської селищної ради.

Відповідно до Інформаційного повідомлення запропоновано перейменувати вулиці населених пунктів Комишнянської селищної територіальної громади:

- в селі Черевки вулицю Вишнева на вулицю Юрія Губаньова (за поданням жителів с. Черевки);

- в селі Черкащани вулицю Затишну на вулицю Сергія Микитенка (за поданням жителів с. Черкащани).

Пропозиції (зауваження) приймались Комишнянською селищною радою. Протягом встановленого строку пропозицій та зауважень щодо перейменування вулиць до Комишнянської селищної ради ні у письмовій, ні в електронній формі не надійшло.

Пропонується до затвердження нові назви топонімів населених пунктів Комишнянської селищної територіальної громади:

- в селі Черевки вулиця Вишнева - вулиця Юрія Губаньова;

- в селі Черкащани вулиця Затишна - вулиця Сергія Микитенка