Дата: 24.10.2023 08:53

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування», один з об’єктів якої - свердловина №34 Комишнянського ГКР знаходиться за адресою: Полтавська обл., Миргородський р-н, Комишнянська селищна територіальна громада, повідомляє про наміри отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Відомості щодо суб’єкта господарювання:

Повне // коротке найменування юр. особи                        Акціонерне товариство «Укргазвидобування» //

АТ «Укргазвидобування»

Юридична та фактична адреса юр. особи                       04053, м. Київ, вул. Кудрявська, буд. 26/28

Ідентифікаційний код юр. особи за ЄДРПОУ               30019775

Повне // коротке найменування філії                      Філія Газопромислове управління  «Полтавагазвидобування»

Акціонерного товариства «Укргазвидобування» //

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування»

АТ «Укргазвидобування»

Поштова адреса філії                                       36008, м. Полтава, вул. Європейська, буд. 173

Ідентифікаційний код філії за ЄДРПОУ        00153100

телефон електронна адреса                             +38 (097) 719 61 26 denys.matokhin@ugv.com.ua

Дозвіл на викиди отримується вперше, з метою отримання права на експлуатацію об’єкта (свердловини №34 Комишнянського ГКР), з якого в атмосферне повітря надходять забруднюючі речовини.

Підприємством було проведено Оцінку впливу на довкілля та отримано Висновок з оцінки впливу на довкілля №21/01-20227139711/1 від 11.11.2022.

Філія ГПУ «Полтавагазвидобування» АТ «Укргазвидобування» проводить роботи з видобутку природного газу, газового конденсату та нафти. Під час експлуатації свердловини джерелом утворення викидів забруднюючих речовин в атмосферу є горизонтальна факельна установка, на якій виконується спалювання газової і газоконденсатної сумішей при продувках свердловини та шлейфу, при дослідженнях свердловини з метою визначення параметрів її експлуатації та при ремонтних роботах на свердловині.

При спалюванні вуглеводневої сировини на факельній установці в атмосферне повітря будуть потрапляти наступні забруднюючі речовини: речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом (0,141 т/рік), оксиди азоту (оксид та діоксид азоту) в перерахунку на діоксид азоту (0,212 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,0003 т/рік), вуглецю оксид (1,412 т/рік), вуглецю діоксид (169,899 т/рік), метан (0,035 т/рік).

На підприємстві немає виробництв і технологічного устаткування, на яких повинні впроваджуватися найкращі доступні технології і методи керування.

Аналіз даних інвентаризації джерел викидів свідчить про те, що фактичні викиди забруднюючих речовин менші, ніж нормативні граничнодопустимі викиди, заходи щодо скорочення обсягів викидів не плануються.

Встановлені нормативи гранично-допустимих викидів дотримуються. Перевищення гранично-допустимих концентрацій на межі санітарно-захисної зони відсутні.

Зауваження та пропозиції щодо намірів подавати в місячний термін після публікації до Полтавської обласної державної адміністрації за адресою: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45, тел. +38(0532) 56 02 90.