Звіт депутата Комишнянської СТГ Миргородського району від виборчого округу 5 Жушми Ірини Віталіївни від ПП"Слуга народу".

Дата: 12.12.2023 11:23

Виконуючи вимоги статті 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", я, Жушма Ірина Віталіївна, депутат Комишнянської СТГ звітую перед своїми виборцями про виконання наданих мені повноважень.

Депутат - це, насамперед, представник інтересів громади, який бере активну участь у здійсненні місцевого самоврядування. Тому основним завданням у здійсненні депутатської діяльності вважаю турботу про людей. На засіданнях комісій та сесіях беру участь в обговоренні нагальних питань. При ухваленні рішень завжди враховую думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності села, захист інтересів громадян та виконання доручень у межах моїх депутатських повноважень.

За звітний період організовувала збір коштів для потреб ЗСУ разом з місцевими фермерами та жителями села, робили випічки, готували різні домашні страви для воїнів з нашого села, та які лікувалися в Миргородській лікарні.

Весною була організована толока мешканців села Гасенки щодо вирубки та випилу чагарників на вулицях. Упорядковували кладовища. За цей період мною були внесені питання до керівництва громади:

· про ремонт колодязів сільського водогону;

· про огорожу дитячого майданчика; · вуличне освітлення;

· окультурення територій села.

Дещо вже зроблено, а багато питань на стадії обговорення та вирішення. Для депутата маленького села, на мою думку, насамперед, важлива турбота на рівні спілкування та вирішення побутових проблем жителів.

Я вдячна усім небайдужим жителям мого округу за підтримку та розуміння. Матимемо надію, що у вирішенні проблемних питань буде відчутна допомога як керівництва селищної громади так і партії "Слуга народу"

30.11.2023                                                                                                                                                              Жушма І.В.