16 днів проти насильства

Дата: 15.12.2023 09:46

Фото без описуФото без опису

07.12.2023 р. фахівцем із соціальної роботи Наталією Івановою в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» було проведено захід для учнів 11-го класу ОЗЗСО "Комишнянського ліцею" Комишнянської селищної ради з метою теоретичного обгрунтування поняття насильства над дітьми та виявлення шляхів його подолання, ознайомлення з нормативно-правовими документами, які захищають права дітей, виробити практичні поради захисту від насильства, виховувати толерантне ставлення до прав дитини, до інших дітей.

У ході заходу дітей ознайомлено з поняттям насильства, його проявами, видами, нормативно-правовими документами, які захищають права дітей, правилами поведінки у конфліктних ситуаціях, продемонстровано відеоматеріали, роздано пам’ятки, буклети. Захід пройшов в атмосфері позитиву та закінчився приємними емоціями.