Послуга з формування життєстійкості

Дата: 21.12.2023 10:35

Відтепер кожна територіальна громада України має змогу запровадити у себе нову послугу, фінансовану державою, яка вкрай необхідна українцям в умовах війни. Щодня як місцеві мешканці, так і ВПО, живуть під впливом стресу, негативних емоцій і часто не мають доступу до кваліфікованої психологічної допомоги. У межах послуги з формування життєстійкості вони зможуть її отримати.

Завдяки цьому проєкту, громада зможе надавати кваліфіковану психологічну допомогу більшій кількості людей. Разом з тим, наявність такої послуги дасть можливість громаді ефективно організувати роботу з її мешканцями: направляти їх до відповідних спеціалістів, або органів та установ, зекономити час людини і фахівців на пошук інформації та показати людині найкоротший шлях до потрібної послуги. Кінцева мета ініціативи Мінсоцполітики - навчити людей справлятися зі стресовими ситуаціями, давати раду собі та близьким, посилити волонтерство на місцях, а отже - згуртувати громади.

Наявність такої послуги дасть можливість громаді ефективно організувати роботу з мешканцями:

▪️ надавати їм психологічну допомогу,

▪️ скеровувати їх до потрібних спеціалістів або органів та установ,

▪️ заощаджувати час людям і фахівцям на пошук інформації,

▪️ показувати людям найкоротший шлях до потрібних послуг.

Для участі в проєкті громада має подати заявку. Дедлайн – 20 грудня 2023 року. Усі деталі – читайте за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/23336.html

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)