228 окремий батальйон логістики: місія та виклики

Дата: 19.04.2024 09:45

228 окремий батальйон логістики – спеціалізований підрозділ, завданням якого є стратегічне забезпечення бойових бригад. Від результатів його роботи напряму залежить ефективність наступальних та оборонних заходів на найважливіших ділянках фронту.

Щоденна робота 228 окремого батальйону логістики це:

Постачання пального, боєприпасів, продовольства та матеріально-технічних засобів;

Евакуація та ремонт військової спецтехніки та бронетехніки;

Будівництво об’єктів стратегічного значення.

228 окремий батальйон логістики – команда професіоналів, яка оперативно діє в умовах мінливих викликів. Підрозділ було створено за зразком відповідних частин НАТО і він вже набув потужного власного досвіду.

Батальйон оптимізовує та удосконалює стратегічну логістику вздовж лінії фронту. Позитивно вплинути на результативність цього процесу можна особисто – долучившись до підрозділу чи закривши його технічні потреби.

На даний момент 228 окремий батальйон логістики відкрив можливість залучення до своїх лав професійних водіїв та ремонтників-механіків. Наразі в батальйоні актуальними є такі вакансії:

Водії категорії C, D, E;

Водії-кранівники з категоріями В і С та досвідом роботи на автомобільному крані;

Водії-електрики з категоріями В, С, D та групою електробезпеки не нижче ІІІ;

Механіки-ремонтники з досвідом роботи для ремонту й комплексного обслуговування автомобільної, вантажної, спецтехніки, бронетехніки.

Також батальйон потребує підсилення технікою для виконання своїх завдань. Підприємства й доброчинці можуть передавати власні транспортні засоби чи закупляти їх на потреби підрозділу у рамках благодійності. Нагальні потреби:

Автокран-маніпулятор вантажністю до 8 т.;

Фури тентовані та рефрижератори;

Пікапи бортові з вантажоперевезенням до 1 т.;

Автобуси 2 т.;

Навантажувач повнопривідний вантажністю ~ 3 т., виліт стріли ~ 9 м;

Вилковий телескопічний навантажувач; Паливозаправники об'ємом понад 28 м³;

Підйомники для вантажного та легкового транспорту;

Автокран вантажністю від 55 т;

Машини-евакуатори; Фури-трали понад 20 т;

Колісні евакуаційні тягачі легкі (КЕТЛ).

Інформацію щодо служби та передачі техніки можна отримати на офіційних сторінках підрозділу в соцмережах або у спеціалістів цивільно-військового співробітництва батальйону.

Facebook: www.facebook.com/228.Logistics

Instagram: www.instagram.com/228.logistics